Incydenty RODO – Raporty - Prywatność - Bezpieczeństwo danych

Sprawdź swoją historię, komu udzieliłeś zgody na przetwarzanie danych osobowych

  1. Dostajesz listę firm, które przetwarzają Twoje dane (w jakim celu, na jakiej podstawie i możliwość usunięcia swoich zgód marketingowych w razie nadużycia z ich strony)
  2. Masz pewność - że Twoje wrażliwe dane - które podajesz podczas zamówień są chronione
  3. Dodatkowo dostajesz nieograniczony dostęp, do produktów i ofert w konkurencyjnych cenach (u nas zniżki są codziennie, nie tylko od święta)
  4. Każdorazowo otrzymujesz od BSafer.pl prezent, za dokonanie zamówienia w postaci gotówki

BSafer.pl specjalizuje się w ochronie danych osobowych. Zabezpieczamy firmowe bazy danych, pomagamy w wykrywaniu wycieków danych oraz dbamy o najwyższy wymiar bezpiecznej komunikacji pomiędzy firmami i konsumentami.

Jednorazowa opłata 24,97 zł/ rok

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Proszę Wybrać Date Urodzenia
+48
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Wspieramy:

Fundacja Ronalda McDonalda

Administratorem danych osobowych jest BSafer sp. z o.o. (KRS: 0000777010) z siedzibą przy al. Jana Pawła II 13/196 (37-450 Stalowa Wola), dalej jako „BSafer”; Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: Inspektor@bsafer.plTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia BSafer świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy BSafer, w tym do możliwości otrzymania informacji o ofertach partnerów, uzyskania raportu o danych osobowych, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych nałożonych na BSafer wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez BSafer w szczególności w zakresie zapewnienia z Tobą kontaktu i prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz – przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody – w innych wyraźnie określonych celach. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a także prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych w określonych celach, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności)

To pole jest wymagane.

Dane osobowe to nie tylko ciąg cyfr i liter
To przede wszystkim Ty i Twoi najbliżsi

Twoje Dane. Twoja Historia. Twoje Bezpieczeństwo.

Rodzisz się pewnego znaczącego dnia i przypisują Ci unikatowy kod – pesel. Później rodzice nadają Ci imię i nazwisko – Twoje unikatowe dane. Od tego momentu masz swój dzień, miesiąc i rok narodzin – świętujesz tę datę co roku wraz z przyjaciółmi. Pracujesz wytrwale na swoje imię i nazwisko, aby rodzina była z Ciebie dumna. Dorastasz i zakładasz swoją skrzynkę e-mail – korespondujesz z ludźmi z całego świata, których poznałeś na wakacjach. Kupujesz pierwszą komórkę, masz swój numer telefonu – jesteś w kontakcie z bliskimi.

Dane osobowe to nie tylko ciąg cyfr i liter
To przede wszystkim Ty i Twoi najbliżsi

Fundusze Europejskie
Unia Europejska | Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

BSafer Sp. z o.o. realizuje projekt ”BSafer - Ochrona Danych osobowych” dofinansowany z Funduszy Europejskich na podstawie umowy POPW.O1.01.02-18-0001/19-00. w ramach poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej

Cele projektu: Wdrożenie opracowanego systemu ochrony danych osobowych

Planowane efekty:Za pomocą rejestru BSafer osoby prywatne mogą rejestrować, sprawdzać lub usuwać swoje zgody marketingowe, aby zrezygnować z otrzymywania większości niechcianych połączeń telemarketingowych, SMSowych i e-mailowych.

Wartość Projektu: 1 293 443.16 zł

wkład EFRR: 998 577.28zł