Społeczność internautów, w której opłaca się być

Dzięki BSafer:

  • Zyskujesz pieniądze, od naszych partnerskich firm za kupno ich usługi lub produktu
  • Kontrolujesz przychodzące niepowołane treści, obciążające Twoją prywatność i bezpieczeństwo
  • Wiesz kto i na jakiej podstawie przetwarza dane na Twój temat
  • Selekcjonujesz kto może mieć dostęp do Twoich danych, a kto musi natychmiast usunąć je ze swoich baz

Dołącz do BSafer za 24,97 zł / rok

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Proszę Wybrać Date Urodzenia
+48
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Wspieramy:

Fundacja Ronalda McDonalda

Administratorem danych osobowych jest BSafer sp. z o.o. (KRS: 0000777010) z siedzibą przy al. Jana Pawła II 13/196 (37-450 Stalowa Wola), dalej jako „BSafer”; Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: Inspektor@bsafer.plTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia BSafer świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy BSafer, w tym do możliwości otrzymania informacji o ofertach partnerów, uzyskania raportu o danych osobowych, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych nałożonych na BSafer wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez BSafer w szczególności w zakresie zapewnienia z Tobą kontaktu i prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz – przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody – w innych wyraźnie określonych celach. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a także prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych w określonych celach, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności)

To pole jest wymagane.
1

Wyślij formularz

2

Aktywuj konto

3

Zacznij zarabiać

business-excellence

Podziękowania od Wojewody Lubelskiego

Polskie Biuro Komunikacji i e-Bezpieczeństwa BSafer Sp. z o. o. Zostało wyróżnione podczas XIV edycji Programu Promocji Firm Business Excellence.

startup-the-bank

BSafer.pl zmienia polską bankowość

Pomysł i działania Polskiego Biura Komunikacji i e-Bezpieczeństwa zostały zauważone i docenione przez największy bank w Polsce PKO BP, który to umieścił BSafer sp. z o.o. w swoim raporcie StartUp the Bank!

business-forum

Laureat Konkursu

W czerwcu 2020 roku BSafer.pl został Laureatem konkursu "Po pierwsze gospodarka" w kategorii Start-Up organizowanym przez Lubelski Klub Biznesu.

Prelegent w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju

Prelegent w Ministerstwie Inwestycji i Rozwoju.

Ekspert w obszarze ochrony danych osobowych. Założyciel innowacyjnego narzędzia komunikacyjnego, które łączy egzekwowanie praw konsumentów z inteligentnym marketingiem. BSafer daje uporządkowanie i zmodernizowanie sposobu reklamowania oraz sprzedaży usług i produktów on-line.

Fundusze Europejskie
Unia Europejska | Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego

BSafer Sp. z o.o. realizuje projekt ”BSafer - Ochrona Danych osobowych” dofinansowany z Funduszy Europejskich na podstawie umowy POPW.O1.01.02-18-0001/19-00. w ramach poddziałania 1.1.2 Rozwój startupów w Polsce Wschodniej

Cele projektu: Wdrożenie opracowanego systemu ochrony danych osobowych

Planowane efekty:Za pomocą rejestru BSafer osoby prywatne mogą rejestrować, sprawdzać lub usuwać swoje zgody marketingowe, aby zrezygnować z otrzymywania większości niechcianych połączeń telemarketingowych, SMSowych i e-mailowych.

Wartość Projektu: 1 293 443.16 zł

wkład EFRR: 998 577.28zł