Artykuł

Teleopieka | opaska telemetryczna | Halo Opaska

Teleopieka to system świadczący pomoc w przypadkach pogorszenia się stanu zdrowia, zagrożenia zdrowia i życia oraz w rozwiązywaniu spraw z życia codziennego. Umożliwia szybkie wezwanie pomocy w nagłych i niepokojących sytuacjach lub zasięgnięcia porady, czy też zwykłej rozmowy.

 

OPASKA TELEMETRYCZNA + KARTA NANO SIM 12 MIESIĘCY + PLATFORMA

Jest zaprojektowana dla dzieci, osób starszych, niewidomych, kierowców czy osób aktywnie spędzających czas na zewnątrz wymagających nadzoru czy opieki.

Cena Promocyjna: 668,00 zł 

Zaoszczędzisz 100zł

Kup Teraz

 

OPASKA TELEMETRYCZNA

  Jest zaprojektowana dla dzieci, osób starszych, niewidomych, kierowców czy osób aktywnie spędzających czas na zewnątrz wymagających nadzoru czy opieki.

Opaska działa bez urządzeń dodatkowych w zasięgu sieci 2G GSM/GPRS do 120 godzin na jednym ładowaniu. Czas ładowania do 1,5 godziny w zależności od natężenia prądu w ładowarce.

Działa jak tradycyjny telefon. Posiada wbudowany mikrofon i głośnik.

Przycisk Zielony przycisk po dwukrotnym naciśnięciu wykona połączenie na zdefiniowany wcześniej w portalu numer telefonu. Portal umożliwia przypisanie trzech numerów telefonów do trzech różnych  przycisków.

Przycisk Pomarańczowy, wystarczy przytrzymać 3s aby połączyć się z drugim zdefiniowanym numerem. Naciśnij dwukrotnie aby dowiedzieć się która godzina.

Przycisk Czerwony w przypadku przytrzymania przez 3s dzwoni na zdefiniowany numer telefonu, po zakończonej rozmowie wysyła SMS pod wszystkie trzy zdefiniowane wcześniej w portalu numery telefonów.

Wbudowany moduł GPS z dokładnością do 5m.  Dodatkowo w sytuacji kiedy nie ma zasięgu GPS Opaska wykorzystuje technologię LBS do geolokalizacji.

Monitorowanie Tętna [u/min] wg definiowalnej częstotliwości pomiaru.

Automatyczny Alarm jeśli opaska zostanie zdjęta lub jeśli tętno będzie zbyt niskie lub zbyt wysokie.

Alarm o niskim naładowaniu baterii. Nawet do 120 godzin pracy na jednym ładowaniu. Opaska informuje o wyładowującej się baterii zanim się wyłączy.

Opaska ładowana jest za pomocą ładowarki magnetycznej, wystarczy zbliżyć do opaski wtyk zakończony magnesem, a sam naprowadzi w gniazdo ładowania opaski. Przydatna funkcjonalność dla osób nie widzących.

Komunikaty głosowe. Opaska sama przypomni o zadaniach, lekach i innych zdarzeniach, które wymagają sumiennej systematyczności tj. napij się wody czy ruch fizyczny. Poinformuje o aktualne godzinie i przebytych krokach.

Krokomierz pomoże analizować przebyte kroki i mierzyć aktywność fizyczną.

Monitoring Snu

 Specjalny algorytm wychwyci czas snu płytkiego i głębokiego.

Wirtualne ogrodzenie

Skonfiguruj w Portalu na mapie strefę w jakiej chcesz aby opaska się poruszała. Jeśli tylko wyjdzie po za strefę poinformuje cię o tym.

  

Pamiętaj aby wyłączyć pocztę głosową na każdym z definiowanych przycisków. Wbudowana funkcja redial w opasce będzie dzwonić na wskazane w portalu numery, aż do momentu gdy się dodzwoni.

 

 

2. Dedykowana karta nano SIM

Nie przejmuj się kosztami połączeń, Dedykowana karta nano SIM umożliwia połączenia głosowe bez limitów.

3.  Platforma monitorująca

Umożliwiająca zdalną konfigurację i monitorowanie parametrów opaski telemetrycznej.

4.  Pakiet 10 Extra SMS

Do wykorzystania na powiadomienia specjalne tj. przekroczenie wirtualnego ogrodzenia , przekroczony zakres tętna, założenie, zdjęcie opaski.


Dodaj komentarz

komentarz dodany do poczekalniMasz ciekawy temat?

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Napisz do nas!

wspolpraca@bsafer.pl
Nowość

BSafer

5,97zł /mc
Nowość

BSafer

8,97zł /mc
Nowość
Nowość

ESET SECURITY PACK 1 ROK

189 zł 1 rok
Nowość

Norton 360 Premium 1 ROK

199 zł 1 rok
Nowość
Nowość

AVG Ultimate 1

199 zł 1 rok
Nowość

Wyszukiwanie informacji w bazie danych