img

TOM FIN Kancelaria Finansowa to zespół niezależnych ekspertów finansowych, którzy w swojej ofercie posiadają 28 banków i instytucji finansowych, przez co wybór finansowania i dobór oferty do klienta jest indywidualnie dopasowany. Tym samym nie pominiemy najkorzystniejszej oferty na rynku. Doradzamy i finansujemy, jak pozyskać środki trwałe dla przedsiębiorstw. Posiadamy 12 letnie doświadczenie jako specjaliści do spraw efektywności biznesu i finansów.

Tom Fin Kancelaria Finansowa - Niezależni Eksperci Finansowi Leasing, Kredyt, Ubezpieczenia, Inwestycje . Na rynku obecnie klika firm w województwie kujawsko-pomorskim, które są bardziej wypromowane w internecie niż my obecnie. Jednak i tak największą nasza konkurencją są pracownicy banków, którzy nie muszą martwić się reklamą. Naszą przewagą jednak jest to, że w jednym miejscu mamy aż 28 instytucji i banków w swojej ofercie w szczególności kredytu, leasingu, ubezpieczeń, sukcesji firmowej.


Wrzuć przypomnienie na maila o najlepszych ofertach, bonusach i zniżkach!
Zapisz się by być pierwszy ↓

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Proszę Wybrać Date Urodzenia
+48
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Wspieramy:

Fundacja Ronalda McDonalda

Administratorem danych osobowych jest BSafer sp. z o.o. (KRS: 0000777010) z siedzibą przy al. Jana Pawła II 13/196 (37-450 Stalowa Wola), dalej jako „BSafer”; Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: Inspektor@bsafer.plTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia BSafer świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy BSafer, w tym do możliwości otrzymania informacji o ofertach partnerów, uzyskania raportu o danych osobowych, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych nałożonych na BSafer wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez BSafer w szczególności w zakresie zapewnienia z Tobą kontaktu i prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz – przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody – w innych wyraźnie określonych celach. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a także prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych w określonych celach, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności)

To pole jest wymagane.