Hollywoodzki uśmiech w 45 min! Oddaj się w ręce profesjonalistów

Pozbądź się kompleksów w 45 min !

Przebarwienia zębów oraz ich pożółkły kolor często powodują kompleksy oraz obniżoną samoocenę. Jest to spowodowane przez barwniki spożywcze, które wnikają głęboko w strukturę zęba, na skutek spożywania kolorowych pokarmów oraz napojów (kawa, herbata, czerwone wino). Z biegiem czasu zęby po prostu tracą swoją naturalną biel.

Metoda wybielania gabinetowego z użyciem lampy Beyond jest zabiegiem jednorazowym, a rezultatem jest poprawa o 5-14 odcieni wg skali VITA.

"Technologia zimnego światła Beyond oraz środki wybielające Beyond są całkowicie bezpieczne, nie uszkadzają szkliwa zębów."

 

Lider wybielania zębów w Polsce

White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Doświadczenie zdobyli zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, dlatego usługi świadczone są na najwyższym poziomie.

Potwierdzić, może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz 100 000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku funkcjonowania firmy.

Podczas zabiegów wykorzystywane są najlepsze i najbezpieczniejsze preparaty do wybielania zębów- poprate certyfikatami. Środki te są zgodne z obowiązującymi w Polsce przepisami i Dyrektywą Kosmetyczną Unii Europejskiej (EU resolution 2011/84/UE).

 

Hollywoodzki uśmiech” z White & Beauty

Termin ten ma swój początek w USA – to właśnie za oceanem wiele gwiazd poddało się zabiegowi wybielania zębów, przez co zyskali przydomek posiadania „hollywoodzkiego uśmiechu”.

Dostawcami urządzeń wykorzystywanych do zabiegów są kontrahenci własnie ze Stanów Zjednoczonych przez co jakość wykonywanych usług jest zdecydowanie na najwyższym poziomie.

 

Jak to wygląda w praktyce?

Zabiegi wykonuje się przy użyciu akceleratora halogenowego i żelu organicznego.

Substancję aplikuje się na zęby, a następnie naświetla się lampą.

Procedurę wykonujemy trzykrotnie, czyli 3 razy 15 min.

 

Efektem można cieszyć się nawet do 2 lat!

"Akcelerator halogenowy transmituje światło o niebieskiej barwie, które charakteryzuje się dużą częstotliwością. Umożliwia to aktywację substancji zawartej w żelu organicznym. Długość fali emitowanego światła wynosi od 480 do 520 nanometrów i jest filtrowane dzięki 12 tysiącom światłowodom."

Zabieg pozwala na pozbycie się przebarwień nazębnych w 45 minut, a efektem można cieszyć się nawet do 2 lat!

,,Zimne światło” powstające w procesie filtrowania światłowodów i specjalistycznego układu optycznego daje natychmiastowy efekt wybielania zębów.

Halogen wydziela niską temperaturę, co zmniejsza możliwość wystąpienia nadwrażliwości po zabiegu laserowego wybielania zębów.

 

Może to najwyższy czas, by sprawić sobie wyjątkowy prezent!

Czytaj więcej

White&Beauty - Newsletter

Hollywoodzki uśmiech w 45 min! Oddaj się w ręce profesjonalistów

Dodane: 21.09.2020 Wyświetlenia 353

Wybielanie zębów w 45 minut

White & Beauty to największa w Polsce sieć gabinetów specjalizujących się w wybielaniu zębów. Dzięki doświadczeniu zdobytemu zarówno na rynku polskim, jak i zagranicznym, usługi świadczone są na najwyższym poziomie. Potwierdzić, może to wiele wyróżnień zdobytych przez firmę, w tym znak Gwarancji 100% Satysfakcji oraz 100 000 zadowolonych klientów, którzy skorzystali z usług White & Beauty od początku powstania Firmy.

Dodane: 22.09.2020 Wyświetlenia 107