Kredyt czy Leasing? Inwestycje, ubezpieczenia pracowników... Podpowiadamy, jak efektywnie rozwinąć własny biznes i nie zbankrutować!

Prowadzisz własny biznes i potrzebujesz dodatkowych środków na rozwój firmy?

Myślisz o kredycie, ale nie wiesz jaki wybrać? Hipoteczny, gotówkowy, obrotowy, inwestycyjny...

Każdy przedsiębiorca codziennie, krok po kroku dąży do rozwoju własnej firmy. Dba o klienta, dostosowuje ofertę, wystawia faktury, opłaca składki, podatki... To ogromna odpowiedzialność i wiele, wiele obowiązków!
Nie zawsze jest czas na zapoznanie się z ofertami banków, żeby wybrać najlepszą. Dobrze byłoby poradzić się eksperta, który zna najlepsze oferty i potrafi dobrać najlepiej dopasowaną. 

Przydałoby się nowe auto do firmy, ale nie masz głowy go leasingu?

Myślisz o ubezpieczeniu pracowników, firmy, benefitach w postaci abonamentu medycznego, tylko który wybrać?

Gdy przedsiębiorstwo rozwija się i pewne środki można przeznaczyć na inwestycje, możliwości jest wiele, ale trudno wybrać najlepszą. Może warto docenić pracowników, przygotować benefity za zaangażowanie na rzecz firmy? Czy to będzie nowe firmowe auto, dodatkowe ubezpieczenia, a może abonament medyczny? Jest tyle możliwości, trzeba zapoznać się z tyloma ofertami różnych instytucji. I tu znowu przydałoby się wsparcie eksperta, który zna większość ofert na rynku, wie, której firmie zaufać, która sprawdzi się najlepiej w danej sytuacji.

Jak bezpiecznie przekazać firmę następcom? Myślisz o sukcesji?

Kiedy nadszedł czas na zasłużony odpoczynek i emeryturę, przedsiębiorca chciałby mieć pewność, że bezpiecznie przekaże firmę następcy. Wszystkie te prawne zawiłości są jednak bardzo skomplikowane, a ważne jest, by dopełnić wszystkich formalności. 

Z pomocą przedsiębiorcom, ale też osobom fizycznym przychodzi firma TOM FIN Kancelaria Finansowa, która oferuje szeroki zakres doradztwa w jednym miejscu.

TOM FIN Kancelaria Finansowa to zespół niezależnych ekspertów finansowych, którzy w swojej ofercie posiadają 28 banków i instytucji finansowych, dzięki czemu wybór finansowania i oferty może być indywidualnie dopasowany do potrzeb klienta. Posiadający 12-letnie doświadczenie specjaliści do spraw efektywności biznesu i finansów służą radą w wielu aspektach. Wśród usług firmy znajdują się:

Kredyty:
-kredyt gotówkowy, hipoteczny, konsolidacyjny,
-kredyt i pożyczka na zakup samochodu.
Leasing samochodów nowych i używanych.
Ubezpieczenia:
-na życie, zdrowotne,
- turystyczne, NNW i inne.
Plany inwestycyjne, majątkowe, plany systematycznego oszczędzania, bezpieczne lokowanie kapitału.
Porady Prawne.
Karty medyczne indywidualne i grupowe.

Eksperci kancelarii TOMFIN oferują pomoc w osiągnięciu lepszej efektywności biznesu i finansów osobistych. Dosotosowują się do klienta, oferując spotkanie osobiste, z dojazdem do klienta, ale także on-line. 
Aby przekonać się o jakości usług kancelarii TOMFIN i proponowanych ofertach, wystarczy umówić się na spotkanie lub rozmowę telefoniczną. Nawet jeśli mamy już jakąś ofertę warto skonfrontować ją z tym, co oferują eksperci TOMFIN, bo zawsze mogą zaproponować lepsze warunki.

Czytaj więcej

TOMASZ BRZEZIŃSKI

TOM FIN Kancelaria Finansowa to zespół niezależnych ekspertów finansowych, którzy w swojej ofercie posiadają 28 banków i instytucji finansowych, przez co wybór finansowania i dobór oferty do klienta jest indywidualnie dopasowany. Tym samym nie pominiemy najkorzystniejszej oferty na rynku. Doradzamy i finansujemy, jak pozyskać środki trwałe dla przedsiębiorstw. Posiadamy 12 letnie doświadczenie jako specjaliści do spraw efektywności biznesu i finansów.

Dodane: 08.10.2020 Wyświetlenia 575