Lirene – kobiety kobietom

Kto stoi za jedną najchętniej wybieranych polskich marek kosmetycznych?

Doskonale znane każdej Polce i Lirene, Pharmaceris, a nawet Under Twenty to części składowe powstałe w wyniku rozwoju firmy Dr Irena Eris, założonej przez polską farmaceutkę, przedsiębiorcę Irenę Eris (właśc. Irena Szołomicka-Orfinger). Zanim założyła własny biznes, pani Irena ukończyła farmację na Akademii Medycznej w Warszawie i obroniła doktorat w Berlinie, zdobyła też doświadczenie, pracując w laboratorium Polfy.

Zaryzykowała, postawiła wszystko na jedną kartę i odniosła olbrzymi sukces

Na początku lat 80. Irena Eris postanowiła spróbować własnych sił w biznesie kosmetycznym. Stworzyła swój pierwszy produkt, który wytwarzała z jednym pracownikiem w wynajętym pomieszczeniu. Dystrybucją pierwszego kremu zajął się mąż pani Ireny, Henryk Orfinger. Krem szybko zyskał klientów dzięki poczcie pantoflowej. Dzisiaj Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris produkuje 20 mln sztuk produktów rocznie. Firma posiada własne Centrum Naukowo-Badawcze, zatrudnia 800 pracowników. Majątek Ireny i Henryka Orfingerów szacowany jest przez „Forbes” na 530 mln zł.

Kto zna potrzeby kobiet lepiej niż one same?

Kosmetyki Lirene tworzone są przez zespół polskich kobiet-ekspertek, które zajmują się badaniami naukowymi, na podstawie których tworzą innowacyjne formuły kosmetyków. Wszystko to wynika z pasji odkrywania tego, co najlepsze dla cery kobiet, tworzenia bezpiecznych i skutecznych kosmetyków dla kobiet.

Innowacje stworzone przez kobiety dla kobiet

Lirene wprowadza w swoich produktach najnowsze rozwiązania kosmetologiczne, szuka najskuteczniejszych składników aktywnych, stosuje najnowocześniejszą linię produkcyjną. Każdy nowy produkt poddawany jest szeregowi testów bezpieczeństwa i skuteczności, po to, by zapewnić klientkom dostęp do doskonałych linii kosmetyków dostosowanych do ich różnych potrzeb.

Czytaj więcej