KORPYTA - Zaczęła od drobnej przysługi dla przyjaciół, dzisiaj tworzy ogólnopolską sieć biur rachunkowych.

Na początku była... dobra księgowa

Biuro Rachunkowe Korpyta to firma działająca w Katowicach od 2012 r. Jej założycielką jest Renata Korpyta – magister Rachunkowości i finansów przedsiębiorstw oraz certyfikowana księgowa. Początkowo biuro stanowiło odpowiedź na potrzeby bliskich i przyjaciół, którzy zakładali własną działalność i poszukiwali dobrej księgowej. Z czasem przyjaciół i ich znajomych mających własne biznesy przybywało i okazało się, że trzeba zwiększyć zespół i opracować zaawansowane standardy obsługi, bo pracy było bardzo dużo. Dostosuwjąc firmę do potrzeb klientów wprowadzono także nowe rozwiązania informatyczne oraz dodatkowe narzędzia zwiększające efektywność komunikacji. Sukcesywny rozwój jest spójny z misją firmy, która zakłada dążenie do świadczenia najwyższej jakości usług księgowych, nie tylko osobiście, ale również zdalnie. Tu otwiera się już nowy etap działalności biura.

Nowy etap działalności firmy

Biuro Rachunkowe Korpyta będzie skupiać kameralne, przyjazne przedsiębiorcom biura rachunkowe z całej Polski. Pomysł na ogólnopolską sieć biur rachunkowych jest taki, żeby przedsiębiorców wspierać już od chwili narodzenia się pomysłu na biznes, planujących założenie własnej działalności, podczas wszystkich etapów tego procesu, kiedy rzetelna i profesjonalna pomoc w sferze rachunkowości i kadr jest bardzo ważna. Dla wielu osób ta sfera działalności jest trudna, zniechęca do zakładania własnego biznesu. Aby sprostać temu wyzwaniu firma wdraża nowoczesne, autorskie rozwiązania i standardy, na bieżąco szkoli kadrę, do obsługi wprowadziła także specjalny system on-line dla klientów.

Księgowośc w najlepszych rękach, biznes w Twoich

Oddając sprawy księgowe w ręce profesjonalistów z Biura Rachunkowego Korpyta zyskujesz pewność i bezpieczeństwo, a przede wszystkim czas na prowadzenie i rozwój swojego biznesu. Jakie korzyści zyskują klienci wybierający usługi Biura Rachunkowego Korpyta? Z informacji na stronie internetowej wynika, że firma otacza klientów wyjątkową opieką. Obsługa może odbywać się osobiście i zdalnie, bez wychodzenia z domu. Dzięki wygodnej platformie księgowej on-line, na której każdy klient dostaje konto, dokumenty i faktury można szybko przesłać do biura, ale też mieć do nich wgląd o każdej porze. Biuro dba o terminowe rozliczenia, przypomina o obowiązku przesłania faktur i rozliczeń. Całość sprawowanej opieki księgowej jest rzetelna, pozbawiona błędów i bezpieczna, zgodna z przepisami RODO. 
Pracownicy biura specjalizują się w księgowej obsłudze różnego rodzaju firm, od działalności gospodarczych, spółek z o.o. po fundacje i stowarzyszenia.

Czytaj więcej