Artykuł

Ty dbasz o klientów. My dbamy o resztę.

Skorzystaj z rozwiązań przygotowanych z myślą o Twojej branży. Dzięki nim z łatwością wypromujesz swoje usługi, zarządzisz grafikiem wizyt i poprowadzisz konsultacje online. Oszczędź swój czas i przeznacz go na to co najważniejsze!
Zobacz, jak działa

Największy serwis internetowy łączący firm i konsumentów

Każdego miesiąca BSafer.pl ułatwia milionom polakom znalezienie usługi i produkty. A setkom firm pomaga rozwijać biznes i nie tracić klientów!

WIDOCZNOŚĆ W SIECI

Daj się znaleźć klientom

90% klientów szuka informacji o produktach i usługach w internecie. Korzystają głównie z wyszukiwarek, takich jak Google czy BSafer.pl. Jeśli Cię tam nie ma - wybiorą innego, bardziej dostępną firmę. Nie trać więcej klientów- ułatw im znalezienie sobie.

Zobacz, jak to łatwo zrobićBSafer

PROFESJONALNY WIZERUNEK

Spraw, aby klienci Cię wybrali

Opinie to dla klientów najważniejsze kryterium wyboru firmy. Istotne jest też doświadczenie i dostępne terminy i produkty. Zadbaj o skuteczną prezentację swoich usług - w BSafer.pl lub na własnej stronie WWW. Przekonaj klientów, że warto wybrać właśnie Ciebie - pomożemy Ci w skutecznym promowaniu Twojej Firmy.

Dowiedz się, jak się wyróżnić


Poznaj wszystkie funkcjonalności

Zobacz, jak ułatwimy Ci pracę. Poznaj wszystkie rozwiązania dla firm.


BSafer

Dowiedz się więcej o naszej ofercie!

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
- -
Proszę Wybrać Date Urodzenia
+48
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Wspieramy:

Fundacja Ronalda McDonalda

Administratorem danych osobowych jest BSafer sp. z o.o. (KRS: 0000777010) z siedzibą przy al. Jana Pawła II 13/196 (37-450 Stalowa Wola), dalej jako „BSafer”; Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: Inspektor@bsafer.pl Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia BSafer świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy BSafer, w tym do możliwości otrzymania informacji o ofertach partnerów, uzyskania raportu o danych osobowych, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych nałożonych na BSafer wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez BSafer w szczególności w zakresie zapewnienia z Tobą kontaktu i prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz – przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody – w innych wyraźnie określonych celach. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a także prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych w określonych celach, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności)

To pole jest wymagane.


Masz ciekawy temat?

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Napisz do nas!

wspolpraca@bsafer.pl

Wyszukiwanie informacji w bazie danych