Artykuł

BRAK WOLNYCH MIEJSC!!

WEBINAR „Bezpieczeństwo pracy zdalnej” Sprawdź wolne terminy >>> wspolpraca@bsafer.pl

Zgłosiło się do nas wiele firm, które oprócz zachowania płynności finansowej chcą nadal efektywnie i bezpiecznie funkcjonować, w tym trudnym dla całego świata czasie.

Nasi eksperci pracują pełną parą zapewniając pomoc w zabezpieczeniu danych przy pracy zdalnej, a także pomoc przy tworzeniu odpowiedniej na ten czas strategii marketingowej. Mamy na uwadze szczególnie te branże, które odczuwają skutki i straty najbardziej:

 • Hotele,
 • Fryzjerstwo
 • Gastronomia
 • Transport
 • Turystyka
 • Przemysł
 • usługi B2B
 • Odzież
 • Sport
 • Kina

Pomagamy przede wszystkim biznesom lokalnym i stacjonarnym, by mogły dosyć płynnie wejść na rynek sprzedaży i pracy online.

Jak?

 • Wprowadzamy procedury bezpieczeństwa danych przy pracy zdalnej
 • Pomagamy w tworzeniu strategii marketingowej na okres kryzysu
 • Prowadzimy konsultacje online
 • Udostępniamy materiały w formie PDF

 

Wiele razy przypominaliśmy, że bezpieczeństwo danych stanowi podstawę dobrze funkcjonującej firmy. Tym bardziej cieszy nas fakt, że bardzo odpowiedzialnie i świadomie podchodzicie do tego tematu. Dla wielu firm jest to nowość, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby nasza wiedza i doświadczenie pomogły Wam w zastosowaniu wszelkich zaleceń.

 

Aby uzyskać

dostęp  do materiałów

z Twojej branży wypełnij formularz zgłoszeniowy, postaramy się wybrać rozwiązania, które pozwolą Ci w pełni wykorzystać potencjał Twojej firmy.

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
- -
Proszę Wybrać Date Urodzenia
+48
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Wspieramy:

Fundacja Ronalda McDonalda

Administratorem danych osobowych jest BSafer sp. z o.o. (KRS: 0000777010) z siedzibą przy al. Jana Pawłą II 13/196 (37-450 Stalowa Wola), dalej jako „BSafer”; Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: Inspektor@bsafer.pl Twoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia BSafer świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy BSafer, w tym do możliwości otrzymania informacji o ofertach partnerów, uzyskania raportu o danych osobowych, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych nałożonych na BSafer wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez BSafer w szczególności w zakresie zapewnienia z Tobą kontaktu i prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz – przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody – w innych wyraźnie określonych celach. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a także prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych w określonych celach, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności)

To pole jest wymagane.


Dodaj komentarz

komentarz dodany do poczekalniMasz ciekawy temat?

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Napisz do nas!

wspolpraca@bsafer.pl
Nowość

BSafer

5,97zł /mc
Nowość

BSafer

8,97zł /mc
Nowość
Nowość

ESET SECURITY PACK 1 ROK

189 zł 1 rok
Nowość

Norton 360 Premium 1 ROK

199 zł 1 rok
Nowość
Nowość

AVG Ultimate 1

199 zł 1 rok
Nowość

Wyszukiwanie informacji w bazie danych