Artykuł

Zapłać za efekt - Pozyskaj Klientów, kontakty i leady

Próbowałeś uruchomić Reklamę na Facebook oraz Google i nie przyniosły rezultatów ? Wielokrotnie właściciele firm przychodzą do nas z stwierdzeniem że Reklamy google oraz Facebook to jest przekręt i wydali pieniądze bez wyników.

ZOSTAŃ NASZYM PARTNEREM

Przygotujemy dla Ciebie i Twojej marki w pełni zoptymalizowane KAMPANIE MARKETINGU EFEKTYWNOŚCIOWEGO – od wdrożenia narzędzi, poprzez opracowanie koncepcji i kreacji, a kończąc na zoptymalizowaniu kosztów pozyskania leada oraz konwersji na sprzedaż.

 

Co OFERUJEMY?

> Reklame- promując twoją ofertę w kręgu odbiorców, w którym wzbudzi ona rzeczywiste zainteresowanie

>Klientów- inicjujących kontakt z tobą oraz faktycznie zainteresowanych Twoim produktem

>Artykuł sponsorowany- Znakomity sposób dotarcia do klientów ze swoim przekazem w postaci ciekawych i przydatnych treści. Promuje w określony, mniej lub bardziej subtelny sposób, dany produkt lub biznes.

> Ochrona firmowej bazy i kontrola wycieku- czyli RODO- teoria w praktycznej formie

 


Skontaktuj się z nami

Dopasujemy ofertę do potrzeb Twojej firmy

Wypełnij formularz, a nasz konsultanta skontaktuje się z Tobą najszybciej jak to możliwe

(z racji dużego zainteresowania ofertą czas oczekiwania może przedłużyć się do tygodnia)

 

To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
Proszę Wybrać Date Urodzenia
+48
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.
To pole jest wymagane.

Wspieramy:

Fundacja Ronalda McDonalda

Administratorem danych osobowych jest BSafer sp. z o.o. (KRS: 0000777010) z siedzibą przy al. Jana Pawła II 13/196 (37-450 Stalowa Wola), dalej jako „BSafer”; Kontakt do inspektora ochrony danych osobowych: Inspektor@bsafer.plTwoje dane osobowe będą przetwarzane w celu wykonania umowy zawartej z Tobą, w tym do umożliwienia BSafer świadczenia usługi drogą elektroniczną oraz pełnego korzystania z platformy BSafer, w tym do możliwości otrzymania informacji o ofertach partnerów, uzyskania raportu o danych osobowych, a także w celu wypełnienia obowiązków prawnych nałożonych na BSafer wynikających z przepisów podatkowych oraz przepisów o rachunkowości, w celach wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez BSafer w szczególności w zakresie zapewnienia z Tobą kontaktu i prowadzenia marketingu bezpośredniego oraz – przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody – w innych wyraźnie określonych celach. Gwarantujemy spełnienie wszystkich Twoich praw wynikających z ogólnego rozporządzenia o ochronie danych, tj. prawo dostępu, sprostowania oraz usunięcia Twoich danych, ograniczenia ich przetwarzania, prawo do ich przenoszenia, niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, prawo wyrażenia sprzeciwu wobec przetwarzania Twoich danych osobowych, a także prawo do wycofania w dowolnym momencie zgody na przetwarzanie danych w określonych celach, bez wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem oraz prawo złożenia skargi do organu nadzorczego w zakresie ochrony danych osobowych (więcej na temat przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz w Polityce prywatności)

To pole jest wymagane.


Masz ciekawy temat?

Chcesz, żebyśmy opisali Twoją historię albo zajęli się jakimś problemem?

Napisz do nas!

wspolpraca@bsafer.pl

Wyszukiwanie informacji w bazie danych