O Nas

BSafer, czyli bądź bezpieczniejszy

System BSafer został opracowany w odpowiedzi na obawy społeczeństwa,dotyczące wzrostu liczby niechcianych i nachalnych połączeń telefonicznych oraz wzrastającego procentu wyłudzeń danych osobowych i całego szeregu konsekwencji z tym związanych.

Za cel obraliśmy sobie trzy podstawowe kierunki działania:

OCHRONA - EDUKACJA - INFORMACJA

Chcielibyśmy podzielić się z Wami naszą wiedzą na temat tego jak ustrzec się przed:

  • nachalnymi połączeniami,
  • niechcianymi smsami,
  • niebezpiecznymim treściami zagrażającymi Wam i Waszym bliskim.
Aplikacja BSafer

Chcemy pokazać Wam, jak być bezpiecznym w sieci.

Żyjemy w czasach, w których cyberprzestrzeń jest nieodzwonym elementem naszego życia. Spędzamy w niej czas wolny, prowadzimy profile firm, komunikujemy się ze znajomymi, robimy zakupy, sprzedajemy i wiele innych..

Oprócz wszystkich pozytywów jakie niesie ze sobą sieć internetowa, czyhają na nas również niebezpieczeństwa i sytuacje, które skutecznie uprzykrzają nam życie.

Wiemy jak możemy Ci pomóc!

W celu uniknięcia takich sytuacji stworzyliśmy aplikację, która czuwa nad tym, żeby wszystkie treści z jakimi spotykamy się w Internecie lub na urządzeniach mobilnych były dla nas bezpieczne. Aplikacja chroni nas i naszych bliskich przed próbami wyłudzenia pieniędzy czy zdobycia naszych danych osobowych.

Dodatkowo, jeśli chcesz przekazać swoją wiedzę- udostępnimy Ci wszelkie potrzebne materiały edukacyjne. Pomogą Ci one uświadomić dzieci, jak i seniorów, jak ważna jest ochrona danych osobowych.

Sprawdź naszą aplikację i #BSafer